Cennik

“Coś co się łatwo czyta, bardzo trudno napisać”

- Nathaniel Hawthorne -

Podanie konkretnego cennika nie jest możliwe, ponieważ cena zależna jest od wielu czynników, takich jak rodzaj tekstu, jego długość, stopień trudności i złożoności zadania, termin. Dlatego w przypadku każdego zlecenia prosiłbym o podanie przynajmniej takich informacji jak temat, termin oraz ilość stron. Wycena w większości przypadków wykonywana jest w ciągu najbliższej godziny. 

Cena wzorów prac zaliczeniowych najczęściej waha się od 15 do 25 zł, wzorów prac licencjackich oraz magisterskich od 20 do 30 zł za stronę. Pamiętać jednak trzeba, że ostateczna cena ustalana jest indywidualnie. Poza tym płatne są wyłącznie strony zawierające treść merytoryczną co oznacza, że strona tytułowa, spis treści, bibliografia, spisy rysunków, tabel oraz wykresów są gratis. Bezpłatny (w tekstach powyżej 5 stron) jest również raport antyplagiatowy, który wykonuję na końcu.

W przypadku zleceń niewymienionych powyżej proszę o skorzystanie z formularza kontaktowego lub kontakt telefoniczny.

Serwis Skribado.pl gwarantuje każdemu Klientowi pełną oraz całkowitą anonimowość i dyskrecję, jednak materiały edukacyjne mojego autorstwa mogą być wykorzystane wyłącznie w sposób nie naruszający przepisów Prawa Autorskiego oraz Art.272 KK. Moja praca ma na celu przyspieszenie procesu nauki i jest całkowicie zgodna z polskim prawem. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za dalsze użytkowanie i sposób ich wykorzystania.

 Copyright © 2020 Skribado.pl - pisanie wzorów prac zaliczeniowych, licencjackich i magisterskich, copywriting

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now