Korzystając z serwisu Skribado.pl otrzymujesz następujące gwarancje:

1.

JAKOŚĆ: Powierzając komuś zadanie napisania tekstu oczekiwałbyś przede wszystkim jego wysokiej jakości. Nie ma nic przyjemnego w czytaniu pracy, za którą zapłaciłeś kilkaset złotych z poczuciem, że sam zrobiłbyś to lepiej. W serwisie Skribado.pl korzystasz z usług osoby po kilku fakultetach, której nie straszne jest przesiadywanie w bibliotekach i wertowanie ton literatury w celu dokopania się do potrzebnych informacji. Tekst zawsze będzie poprawny pod względem stylistycznym i merytorycznym, będzie również posiadać jasno określony cel i strukturę.

2.

TERMINOWOŚĆ: Mając świadomość tego, że każdy mój Klient posiada nieprzekraczalne terminy, nie dopuszczam do sytuacji, podczas której musi on czekać w nieskończoność pomimo ustalonej daty wykonania zlecenia. W miarę możliwości staram się być jak najbardziej dostępny dla swojego Klienta. Nie dojdzie więc do sytuacji, podczas której przez kilka dni nie będziesz mógł się ze mną skontaktować.

3.

AUTENTYCZNOŚĆ: Każdy tekst pisany jest od podstaw przy użyciu stosownej literatury naukowej i w sposób samodzielny. Nie stosuję techniki „kopiuj-wklej” ponieważ wychodzę z założenia, że Internet jest miejscem, w którym bardzo łatwo zniszczyć sobie reputację. Ofert dotyczących pisania wzorów prac jest wiele, ale wystarczy poczytać opinie o danych osobach lub firmach, aby dowiedzieć się komu można zaufać. Korzystając z moich usług masz możliwość otrzymania raportu antyplagiatowego dającego Ci pewność, że tekst jest unikatowy.

4.

POUFNOŚĆ: Od swoich Klientów oczekuję jedynie minimalnej ilości danych, potrzebnych do przeprowadzenia transakcji, takich jak adres e-mail lub imię. Jakiekolwiek uzyskane przeze mnie dane osobowe oraz korespondencja nie są wykorzystywane w innym celu niż realizacja zlecenia. Jako Klient masz również gwarancję, że informacje na temat wykonywanego zlecenia nie zostaną przekazane osobom trzecim.

5.

DOŚWIADCZENIE: Jestem osobą posiadającą zarówno wyższe wykształcenie, jak również wieloletnie doświadczenie w pisaniu wzorów prac różnego typu. Możesz więc mieć pewność, że nie zlecasz pisania osobie przypadkowej i niewykwalifikowanej.

Serwis Skribado.pl gwarantuje każdemu Klientowi pełną oraz całkowitą anonimowość i dyskrecję, jednak materiały edukacyjne mojego autorstwa mogą być wykorzystane wyłącznie w sposób nie naruszający przepisów Prawa Autorskiego oraz Art.272 KK. Moja praca ma na celu przyspieszenie procesu nauki i jest całkowicie zgodna z polskim prawem. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za dalsze użytkowanie i sposób ich wykorzystania.

 Copyright © 2020 Skribado.pl - pisanie wzorów prac zaliczeniowych, licencjackich i magisterskich, copywriting

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now