Prezentacje multimedialne

“Coś co się łatwo czyta, bardzo trudno napisać”

- Nathaniel Hawthorne -

PowerPoint jest bardzo popularnym programem służącym do tworzenia prezentacji multimedialnych. Posiada bardzo szerokie zastosowanie, używany jest w szkołach, firmach jak również na uniwersytetach i przez osoby indywidualne. 

Wykonuję prezentacje multimedialne na wysokim poziomie, bogate w przejścia, animacje, wykresy, diagramy, smartarty itp. w zależności od preferencji klienta. Na życzenie wysyłam próbki moich wcześniejszych prezentacji.

Prezentacje wykonuję w programie Microsoft Office 2016. Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od długości i złożoności zlecenia, dlatego w celu wyceny skorzystaj z formularza kontaktowego.

Serwis Skribado.pl gwarantuje każdemu Klientowi pełną oraz całkowitą anonimowość i dyskrecję, jednak materiały edukacyjne mojego autorstwa mogą być wykorzystane wyłącznie w sposób nie naruszający przepisów Prawa Autorskiego oraz Art.272 KK. Moja praca ma na celu przyspieszenie procesu nauki i jest całkowicie zgodna z polskim prawem. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za dalsze użytkowanie i sposób ich wykorzystania.

 Copyright © 2020 Skribado.pl - pisanie wzorów prac zaliczeniowych, licencjackich i magisterskich, copywriting

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now